Nabídka a ceník
Focení probíhá na společně vybraném a dostatečně fotogenickém místě.
O svůj vzhled se neobávejte - doladíme vizáž, vymyslíme originální snímky přímo Vám na míru. Všechny fotografie procházejí úpravou, retuší.
Dárkové poukazy
Na přání zhotovím zvýhodněný dárkový poukaz v hodnotě 1000,- (za 6 profesionálních a upravených, retušovaných fotografií) 1500,- (za 10 profesionálních a upravených, retušovaných fotografií) nebo 2000,- korun (14 profesionálních a upravených, retušovaných fotografií), vždy v obou barevných variantách. Poukaz má platnost 6 měsíců od data darování (na kterém se dohodneme). V případě domluveného focení a posunutí termínu (pro špatné počasí, nemoc...) se samožejmě platnost termínu prodlužuje do dalšího sjednaného termínu (nikoliv však déle než o měsíc)
Portrétní fotografie
Obdržíte upravené retušované fotografie v elektronické podobě, varianty budou barevné i černobílé.
Balíček 12.......................2000,-
Balíček 18............2500,-
(obdržíte nejméně 12/18 upravených retušovaných fotografií v barvě plus jejich černobílé varianty)

Fine art, akt
Množství fotografií a délka focení je individuální. Jedná se o fotografie s přidanou uměleckou hodnotou, jde o proces tvorby. Fotografie podléhají pokročilému postprocesu včetně retuše, je-li vhodná.
Cena se pohybuje okolo 3000 Kč.

Svatby, společenské události
Při focení událostí, ať už se jedná o svatbu, oslavu, koncert nebo sportovní událost (i jiné) dbám o zachycení podstaty a síly okamžiku.
Cenové balíčky pro svatby:
Svatba classic......4500,-
(cena zahrnuje příjezd ženicha a nevěsty, focení obřadu, rodiny, skupinek, párové foto ženicha s nevěstou)
Svatba + ......7000,-
(cena zahrnuje přípravy, focení obřadu, rodiny, skupinek, párové foto ženicha s nevěstou)
Svatba complet......od 12 000,-
(cena zahrnuje přípravy, obřad, focení rodiny, skupinek, párové foto ženicha s nevěstou, oslavy, přibližná doba focení je 8 hodin)
Další události se odvíjejí podle rozsahu události i času. Cena se pohybuje od 1500,-. Ráda Vám učiním nabídku přímo na míru.

Těhotenská fotografie
Budoucí maminky by se měly hýčkat a dopřát si krásnou vzpomínku na čas plný očekávání. ;)
Cena......2000,-
(obdržíte 12 upravených a vyretušovaných fotografií (+ černobílé varianty) v elektronické podobě -formát JPEG, posílám přes úschovnu na email), Je možné doplnit o další upravené fotografie, množství vždy záv1sí na charakteru focení...
Nemusíte se obávat o svůj vzhled. Pomohu a poradím s vizáží, doladíme vše potřebné a vymyslíme originální snímky.

Fotografování mazlíčků
Nabízím focení v exteriéru i ateliéru.
Cena ......1500,-
Obdržíte 10 upravených fotografií i jejich černobílé varianty.. V případě zájemu o vyšší počet fotografií je možné domluvit příplatek 500 Kč (14 fotografií).

Rodinné foto, fotografování dětí a novorozenců
Cena......2000,-/2500,-
(obdržíte 12/18 upravených a vyretušovaných fotografií (+ jejich černobílé varianty) v elektronické podobě - formát JPEG, posílám přes úschovnu na email), Je možné doplnit o další upravené fotografie, množství vždy závisí na charakteru focení...

Pomohu a poradím s vizáží, doladíme vše potřebné a vymyslíme originální snímky. Přineste si především dobrou náladu. ;)

Kulturní akce
I tyto projekty se odvíjejí podle rozsahu události i času. Cena je od 2000,- za kulturní akci. Ráda Vám učiním nabídku přímo na míru.

Propagace, produkty
Tvoříte? Podnikáte? Máte firmu? Potřebujete reprezentativní fotografie? Fotografie propagace se odvíjí od délky a náročnosti focení. Nejlepší je domluvit se na konkrétních podmínkách osobně.

O vydařené fotografie se ráda podělím na portfoliu a facebookovém profilu.Pokud však nebudete souhlasit, prosím, sdělte mi tuto skutečnost do třech dní po obdržení fotografií ;) Děkuji za pochopení a těším se na setkání s Vámi.
Mgr. Anna Hrochová